Реконструкція будівель і споруд

Реконструкція будівель і споруд займає особливе місце в сфері будівництва. Реконструкція будівлі буває необхідна в багатьох випадках — наприклад, коли замовник хоче змінити функціональне призначення будівлі (реконструкція заводів в офісні центри), або коли будівля прийшла в непридатність або морально застаріло, а також у багатьох інших ситуаціях, коли потрібна зміна конфігурації та розмірів будинку, перепланування будівлі, перебудова будівлі, надбудова поверхів, додаткова прибудова.

Очевидно, реконструкція будівель — це комплекс організаційно-будівельних заходів і будівельно-монтажних робіт, пов’язаних зі зміною функціонального призначення будівлі, зміною кількості і якості внутрішніх приміщень, необхідністю збільшення загальної площі будівлі та його місткості.

Після реконструкції будівлі набувають нового, більш привабливий зовнішній вигляд. Крім того, як правило, поліпшуються і технічні, і експлуатаційні характеристики будівлі. Встановлюється більш сучасне технічне обладнання, інженерні системи, і так далі. Після реконструкції споруд термін їх експлуатації також значно зростає.
Якщо Вам необхідна реконструкція будівель, Ви можете сміливо звертатися до нас і бути впевненими в тому, що не помилитеся у своєму виборі! Реконструкція будівель і споруд в «ЄВРОБУД-ОД» — це запорука успіху »

Замовити дзвінок
×