Фасадні роботи

Наша компанія «Євробуд ОД»  виконує фасадні роботи будь-якої складності, починаючи від ремонту дрібних тріщин на фасаді, закінчуючи капітальним ремонтом, який включає в себе повний демонтаж і зведення нового облицювального шару. Залежно від складності поставленого завдання, ми виконуємо роботи «класичним» методом із застосуванням будівельних конструкцій та підйомних механізмів або методом промислового альпінізму.

Види утеплення фасадів

Існує кілька способів облицювання зовнішніх стін будівель енергозберігаючими матеріалами. Під утепленням може матися на увазі — герметизація міжпанельних швів, обшивка сайдингом, монтаж вентильованого фасаду, нанесення декоративної штукатурки, а також використання найпоширенішого, мокрим методом. Ця популярна технологія передбачає закріплення на стінах будівлі конструкції з декількох шарів ізоляції, з подальшим їх оштукатурюванням за допомогою різних рідких розчинів.

Фасад є важливим конструктивним елементом будь-якої будівлі. Крім естетичної функції, він захищає несучі конструкції будівлі від проникнення вологи, холоду і руйнування під впливом зовнішніх факторів. Наші з Вами будинку, офісні будівлі, виробничі приміщення щодня піддаються механічних, кліматичних, хімічними та бактеріологічними навантажень, підвищеної вологості, чинять опір сонячного ультрафіолету і саме від стану фасаду залежить тривалість безаварійної експлуатації будівлі і клімат всередині приміщень. Саме тому необхідно утримувати фасад в справному стані.

Кожному клієнту ми пропонуємо вигідні та зручні умови при роботі з нами. Ми відкриті для обговорення будь-яких питань і варіантів співпраці.

Переваги співпраці з нами:

великий досвід роботи в даному напрямку;

тільки якісних матеріалів;

проведених робіт;

кваліфікація співробітників;

цінова політика;

сучасних технологій, які дозволяють гарантувати якість, швидкість і ефективність послуг.

  Наші роботи

 

Замовити дзвінок

Ваше имя (обов'язково)

Ваш номер телефону

×