Промислові будівлі

Будівництво промислових об’єктів, цехів, заводів, ангарів, складів і спеціалізованих технологічних споруд значно відрізняється від зведення будівель громадського або житлового призначення.

Будівництво промислових будівель більш масштабне і складне, а різноманітність типів таких об’єктів означає необхідність врахування специфіки кожного з них при здійсненні проектних і будівельних робіт.

Найважливіше значення для таких споруд має організації комунікацій та інженерних мереж, а також можливість їх розширення і модернізації. Остання вимога означає необхідність зведення подібних будівель на ділянках великої площі.

Як правило, промислові об’єкти зводяться з металевих конструкцій. Таке рішення забезпечує міцність споруди, що особливо важливо через необхідність використання підвісного обладнання, а також дозволяє заощадити кошти і прискорити процес будівництва. Споруди з металоконструкцій мають і такими важливими властивостями, як пожежостійкість, довговічність і можливість витримувати сильну вібрацію, яка супроводжує роботу деяких видів верстатів і механізмів.

Замовити дзвінок
×